Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Відбулась нарада з питань підготовки до укладання договору з НСЗУ в рамках впровадження програми медичних гарантій з 2020 року

31 Січ о 13:03
92
A A A

У Чернівецькій області понад 95% спеціальних медичних закладів перетворено на комунальні некомерційні підприємства. З них у електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) зареєстровано 98%, підключено до медичних інформаційних (МІС) – також 98% медзакладів.

У цілому, до контрактування із Національною службою здоров’я України за усіма показниками готові понад 83% медичних закладів, що надають спеціалізовану допомогу у Чернівецькій області. 

Відповідно, з 1 квітня в Україні повинна запрацювати у повному обсязі програма медичних гарантій. Це перелік медичних послуг, які пацієнт зможе гарантовано отримати безоплатно. А для цього потрібно підписати декларацію із сімейним лікарем чи терапевтом.

Про це йшлося у Чернівцях під час наради щодо підготовки до укладення договору з НСЗУ в рамках впровадження програми медичних гарантій з 2020 року.

Захід відбувся за участі представників МОЗ, НСЗУ, проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», керівництва Чернівецької області та міста, очільників закладів охорони здоров’я, які надають спеціалізовану медичну допомогу.

Зокрема, представники Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України (НСЗУ) розповіли про новий підхід до фінансування системи охорони здоров’я та роль НСЗУ в трансформації системи і реєстрацію в електронній системі охорони здоров’я та подачу заяви на укладання договору з НСЗУ.

Експерт Офісу реформ МОЗ України ознайомив присутніх з умовами розвитку успішного медзакладу в новій системі охорони здоров’я.

Учасників наради було поінформовано про подальші кроки у трансформації фінансування медичної галузі в Україні.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter