Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У міській раді презентували результати досліджень про стан підприємницької діяльності в місті

10 Лют о 18:02
77
A A A

10 лютого 2021 року у міській раді презентували результати дослідження про стан підприємницької діяльності в місті в рамках проєкту «Chernivtsi Business Index». Анкетування проводилось Фондом «Буковина інноваційна» та Чернівецьким ІТ Кластером «Clusterbit» в партнерстві з Департаментом розвитку Чернівецької міської ради. За результатами зведеного анкетування за 2019-2020 роки, понад 50% респондентів вважають, що у 2020 році стало значно складніше вести бізнес у Чернівцях у порівнянні з 2019 роком. Серед опитаних підприємців 46,81%  вважають, що бізнес-клімат у місті значно погіршився. А найбільшою проблемою, з якою доводилось зіштовхуватись, бізнес вважає державні регуляторні обмеження.

Після презентації експерти обговорили результати досліджень.

Начальник відділу підприємництва та енергоменеджменту управління економіки та інвестицій департаменту розвитку Юрій Мокрицький вважає, що такі дослідження дають змогу зрозуміти, що впливає на розвиток бізнесу.

На думку секретаря виконавчого комітету Сергія Добржанського: “Місту необхідно створити ряд об’єктів-магнітів, за прикладом європейських країн, які будуть сприяти такому розвитку.”

Представник ІТ Кластера «Clusterbit» Андрій Гев’юк вважає, що міська влада працює в напрямку ефективності щодо розвитку бізнесу у Чернівцях, а таке дослідження тільки допоможе рухатись у правильному напрямку.

З результатами досліджень можна ознайомитись тут: Аnketa oputyvania pidpruemciv 2019-20


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter