Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Чернівцях шукають можливість до виборів підвищити доступність виборчих дільниць

14 Лют о 15:33
29
У Чернівцях шукають можливість до виборів підвищити доступність виборчих дільниць
A A A

Можливість перенесення виборчих дільниць у Чернівцях на перші поверхи будівель, підвищення їх доступності вивчатиме робоча група, створена розпорядженням міського голови Олексія Каспрука. 

На  важливість забезпечення доступності виборчих дільниць у Чернівцях  звертали увагу  громадські експерти, правозахисники, Громадська мережа ОПОРА.

Керівником робочої групи призначено секретаря виконавчого комітету міської ради Антоніну Бабюк. До її до складу увійшли фахівці  департаментів житлово-комунального господарства, містобудівного комплексу та земельних відносин, юридичного управління, управління освіти,   відділу організаційної роботи та контролю, відділу Державного реєстру виборців міської ради, а також громадський омбудсмена із захисту виборчих прав Громадської мережі ОПОРА у Чернівецькій області Василь Купіна. До роботи залучатимуть також представників  міського Комітету доступності.

Робоча група  має  проаналізувати стан виборчих дільниць та надати пропозиції як до місцевих виборів  підвищити їх доступність .


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter