Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

У Чернівцях рятувальники продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні роботи з населенням

19 Лют о 10:01
103
A A A

У Чернівецькому міському відділі управлінні ДСНС повідомляють, що з початку 2021 року у Чернівецькій області трапилось 127 пожеж, з них – 85 у житловому секторі. Через порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печей та електрообігрівальних приладів трапилась 51 пожежа, внаслідок яких загинуло 5 осіб.

Тож, з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі,  рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу у житловому секторі з населенням у м. Чернівцях.

Спілкуючись з буковинцями рятувальники нагадали їм основні правила пожежної безпеки в побуті, яких необхідно дотримуватися, щоб не допустити виникнення пожежі в оселях. Першочергово, фахівці ДСНС нагадали правила пожежної безпеки при експлуатації електричних приладів та пічного опалення, а також пояснили якими можуть бути наслідки при недотриманні цих правил. Насамперед, не можна допускати перегрівання печей та котлів, варто слідкувати за справністю електрообігрівачів та електроприладів, не перенавантажувати електромережу. Рятувальники закликали людей неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки аби не трапилось біди.

Для того, щоб люди краще запам’ятали поради рятувальників, всім співрозмовникам вручили листівки з основними правилами пожежної безпеки.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter