Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Рух низькопідлогових тролейбусів тепер можна відстежити он-лайн

14 Лют о 16:33
30
Рух низькопідлогових тролейбусів тепер можна відстежити он-лайн
A A A

У мобільному додатку з моніторингу руху громадського транспорту transport.cv.ua тепер можна відстежувати рух низькопідлогових тролейбусів. Такі тролейбуси позначені знизу чорною рискою. Про це повідомили у Чернівецькому тролейбусному управлінні.

Зміни у роботу додатку внесено за дорученням міського голови Олексія Каспрука.

Тепер пасажири, які мають потребу скористатися більш доступним низькопідлоговим тролейбусом, зможуть он-лайн перевірити чи є така машина на маршруті і як довго її очікувати.

У тролейбусному управлінні одночасно посилено контроль за дотриманням водіями вимог до правильного паркування тролейбусів на зупинках громадського транспорту. Проведено також інструктаж щодо використання водіями gps-трекерів, коли троллейбус через технічну несправність або з інших причин сходить з маршруту, аби така машина не була активною на транспортному додатку. Міський голова Олексій Каспрук вважає,що під час оновлення тролейбусного парку перевагу необхідно надавати більш доступним і комфортним для чернівчан машинам.

Транспортний додаток transport.cv.ua дозволяє відстежувати дотримання громадським транспортом графіків руху, має версію для мобільних телефонів, посилання розміщене на сайті міської ради.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter