Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Повідомлення про проведення громадського обговорення Детального плану території

24 Лис 2020 о 10:01
61
Повідомлення про проведення громадського обговорення Детального плану території
A A A

З метою забезпечення участі громадськості та консультацій з органами виконавчої влади у процесі розробки стратегічної екологічної оцінки Департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради розміщується на офіційному веб-сайті Чернівецької міської ради (http://chernivtsy.eu/portal/category/84) повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування, а саме проєкту Детального плану території (ДПТ) садибного житлового та рекреаційного призначення, обмеженої вулицями Путильською, Димківською, Покутською та межею міста на земельній ділянці, орієнтовною площею 24,0 га. в м. Чернівцях та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Громадські слухання з розгляду Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту ДПТ садибного житлового та рекреаційного призначення, обмеженої вулицями Путильською, Димківською, Покутською та межею міста на земельній ділянці, орієнтовною площею 24,0 га. в м. Чернівцях плануються 28 грудня 2020 року о 16 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1.

Пропозиції і зауваження приймаються у строк з  26 листопада  2020 року до  28 грудня  2020 року за адресою: 58000, м.Чернівці,  вул. Б. Хмельницького,64-А; Електр. адреса: dmbkzv@ukr.net

Повідомлення про звіт СЕО ДПТ Путильська_24га

Звіт СЕО ДПТ Путильська_24га

Пояснювальна записка до проєкту ДПТ Путильська

проєкт ДПТ Путильська


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter