Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Олексій Каспрук зустрівся з Генеральним консулом Угорщини в місті Ужгород Йожефом Бугайлом

23 Січ о 17:13
114
A A A

Чернівці з робочим візитом відвідав Генеральний консул Угорщини в місті Ужгород Йожеф Бугайла. Представники дипломатичної установи зустрілися із Чернівецьким міським головою Олексієм Каспруком.

Пан Консул зазначив, що в рамках відкриття у Чернівецькому обласному музеї виставки відомого угорського вітражиста Рот Мікши, вирішив скористатися можливістю аби зустрітися із керівництвом міста.

Під час спілкування Олексій Каспрук проінформував про участь міста Чернівці у транскордонному проекті «CARPATHIA UNESCO – GREEN CARPATHIA – Інтегрований транскордонний туристичний маршрут», метою якого є створення першого транскордонного туристичного маршруту у Карпатському регіоні, зосередженого на пам’ятках ЮНЕСКО та пам’ятках природи NATURA 2000, та створення низки цифрових та друкованих матеріалів, спрямованих на його популяризацію серед туристичних агентств та туристів. Маршрут охопить 4 країни, а саме Румунію, Словаччину, Угорщину та Україну.

Йожеф Бугайла зі свого боку запропонував розглянути можливість участі угорських підприємців та підприємств у цьогорічному Петрівському ярмарку для поглиблення двосторонніх відносин не тільки на офіційному рівні, а й на економічному. Олексій Каспрук позитивно сприйняв пропозицію та попросив надати інформацію про зацікавлених в участі у міському святі та групи товарів, які будуть представлені.

На завершення зустрічі Консул подякував за зустріч та висловив сподівання на успішну співпрацю.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter