Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

На веб-порталі міської ради з’явиться сторінка «Фінанси міста»

13 Січ 2015 о 15:26
236
На веб-порталі міської ради з’явиться сторінка «Фінанси міста»
A A A

Виконавчий комітет міської ради на черговому засіданні затвердив Порядок надання інформації розпорядниками коштів для наповнення сторінки «Фінанси міста» на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет. Розробкою структури сторінки займалася робоча група у складі фінансистів міської ради та представників громадськості.

Згідно Порядку, на сторінці «Фінанси міста» можна буде ознайомитися із складовими доходів загального та спеціального фондів бюджету Чернівців та районних в місті рад.

Окрім того, чернівчани матимуть змогу ознайомитися із видатками бюджету міста – окремо на кожну сферу діяльності: освіту, охорону здоров’я, соціальний захист, ЖКГ та транспорт, містобудування, культуру, спорт, економіку тощо.

Також, у рубриці «Видатки міського бюджету» розміщуватиметься інформація про використання коштів на утримання органів місцевого самоврядування.

Інформація про надходження та використання коштів бюджету міста оприлюднюватиметься щоквартально. Звіт про виконання бюджету за 2014 рік буде розміщено до 10 березня 2015 року.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter