Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Квартиру отримав суддя, який перебував на квартирному обліку понад 10 років

29 Гру 2014 о 16:15
213
Квартиру  отримав  суддя, який перебував на квартирному обліку понад 10 років
A A A

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради затвердив протокол зборів суддів Апеляційного суду Чернівецької області та видав ордер на трикімнатну квартиру площею 50,8 кв.м. сім’ї судді у складі чотирьох осіб. Суддя перебував на квартирному обліку понад 10 років і був №1 у контрольному списку черговиків за місцем роботи. Квартиру надано у відповідності до вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Як повідомила прес-служба Апеляційного суду Чернівецької області, зазначений факт набув публічного розголосу. Громадянин К., апеляційна скарга якого розглядалася Апеляційним судом Чернівецької області, намагається його використати з метою тиску на суд. У зв’язку з цим прес-служба Апеляційного суду заявляє, що звинувачення Апеляційного суду в упередженості є безпідставними, суддя, який у законному порядку отримав житло, жодного стосунку до розгляду справи громадянина К. не має.

Апеляційний суд Чернівецької області закликає громадян аргументи на свою користь доводити у судовому порядку та нагадує засобам масової інформації про необхідність дотримуватися стандартів журналістики, діяти у відповідності до українського інформаційного законодавства, надавати громадянам достовірну і повну інформацію.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter