Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Хворих на цукровий діабет у Чернівцях забезпечено інсуліном

09 Січ 2015 о 10:31
301
Хворих на цукровий діабет у Чернівцях забезпечено інсуліном
A A A

У 2014 році у денних стаціонарах міста проліковано 856 хворих на цукровий діабет, що становить 8,3 % від усіх зареєстрованих. За 2014 рік на інсулінотерапію переведено 164 хворих. Усі хворі були забезпечені препаратами інсуліну.

На сьогодні в Чернівцях зареєстровано 10 277 дорослих та 43 дитини, хворих на цукровий діабет. Серед дорослих хворих вперше було виявлено діабет у 759 осіб. Цукрового діабету І типу – 400 хворих, осіб, які отримують інсулін – 1498. Дотримуючись протоколів надання медичної допомоги хворим на цукровий діабет, хворі щорічно оглядаються вузькими фахівцями (окуліст, хірург, невропатолог, нефролог) з метою відбору на стаціонарне лікування та раннього виявлення діабетичних ускладнень.

Для забезпечення роботи експрес-аналізаторів для визначення глікозильованого гемоглобіну ЛПЗ міста було закуплено 80 картриджів. Усі амбулаторно-поліклінічні заклади міста забезпечені глюкометрами та тест-смужками до них. У місті функціонує реєстр хворих на цукровий діабет, який постійно оновлюється та дає можливість робити розрахунок потреби в інсулінах та таблетованих цукрознижуючих препаратах на наступніі періоди.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter