Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Чернівецький міський голова зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні

16 Лют о 16:03
144
A A A

Сьогодні, 16 лютого, Чернівецький міський голова Роман Клічук провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Й.В. паном Крістіаном-Леоном Цуркану.

Під час зустрічі дипломат привітав Романа Клічука з обранням на відповідальну посаду Чернівецького міського голови та побажав успіхів у його нелегкій роботі на благо громади, а також підкреслив важливість міста Чернівці, а також Буковини, в українсько-румунських відносинах, зважаючи на особливість Чернівецької області, а також її близькість до кордону.

Міський голова, своєю чергою, подякував за привітання та запевнив у готовності до поглиблення чинних, а також налагодженні, нових відносин між громадою Чернівців та румунськими містами, збереженні мультикультурності у зв’язках. Пан Посол також поцікавився з якими основними викликами стикається місто у зв’язку із впровадженням децентралізації, на що міський голова поінформував про важливість реформи, яка сприятиме прозорості та відкритості влади, особливо для потенційних інвесторів.

Окрім того, не оминула особливої уваги з боку дипломата і нагальна проблема із ситуацією як в Румунії, так і в Чернівцях, пандемією коронавірусної хвороби COVID-19, особливо в освітянській та економічній галузях.

Роман Клічук повідомив, що, як уся країна, так і Чернівці зазнали негативного економічного впливу на різні галузі, проте висловив сподівання на відновлення економічної спроможності після зменшення випадків захворювань. Що ж стосується закладів освіти, то міський голова поінформував про переведення на дистанційну форму навчання тільки п’яти шкіл на території міста за рішенням їх керівництва.

На завершення зустрічі пан Посол запевнив у готовності підтримки з боку Посольства, а також Генерального консульства Румунії у Чернівцях, ініціатив та пропозиції подальшої співпраці міста Чернівці із румунськими громадами у різноманітних проєктах. Роман Клічук, своєю чергою, подякував дипломату, а також запросив відвідати Чернівці під час святкування Дня міста у жовтні цього року.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter