Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія

Чернівецькі медики взяли участь у регіональному семінарі “Вакцини проти COVID-19 виробництва Pfizer BioNTech та Oxford Astra Zeneca”

16 Лют о 14:49
109
A A A

Сьогодні медики мобільних бригад м. Чернівців, які сформовані для проведення вакцинації населення проти COVID-1, беруть участь в регіональному семінарі “Вакцини проти COVID-19 виробництва Pfizer BioNTech та Oxford Astra Zeneca”, який організований Європейським Бюро ВООЗ та МОЗ України.

На семінарі, який проходить у формі Zoom конференції, обговорюється оновлена інформація про вакцини, проходить обмін досвідом інших країн.

Довідково: в місті Чернівцях сформовано 10 бригад вакцинаторів для проведення всіх етапів вакцинування, відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцин від гострої респіраторної хвороби COVID-19, затвердженої наказом МОЗ України. Поки що, на першому етапі, планується задіяти лише дві бригади.

Нагадаємо, що на першому етапі вакцинуються члени мобільної бригади (до складу входить 2 лікаря та 3 медичні сестри), працівники бригад екстреної медичної допомоги, медичні працівники інфекційних відділень, які безпосередньо надають допомогу пацієнтам з Covid-19. Міські мобільні бригади будуть здійснювати вакцинацію з виїздом в лікувальні заклади не тільки міського підпорядкування, а й в усі заклади охорони здоров’я, розташовані на території міста Чернівців, персонал яких заплановано задіяти для проведення першого етапу вакцинації.


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter