Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія
Програми співфінансування
Остання редакція 17 Лют 2020 о 14:03
2841

Програми співфінансування

Дольова участь мешканців у здійсненні ремонтів фасадів, вхідних дверей та брам будівель, вікон, балконів та балконних галерей, ремонт та гідроізоляція фундаментів і відмосток біля будинків розташованих і Центральному історичному ареалі м.Чернівців, а також історичному ареалі Садгора (відповідно до рішення сесії міської ради VІІ скликання від 04.04.2016р. №152 «Про залучення власників та користувачів будинків в межах Центрального історичного ареалу м.Чернівців до збереження та утримання цих будинків», а також рішення від 26.04.2018р. №1251 Про внесення доповнення до рішення міської ради VІІ скликання від 04.04.2016р. №152 «Про залучення власників та користувачів будинків в межах Центрального історичного ареалу м.Чернівців до збереження та утримання цих будинків», яким включено історичний ареал «Садгора».

Розміри дольової участі власників, користувачів, орендарів житлового і нежитлового фонду міста при виконанні поточного та капітального ремонту в межах Центрального історичного ареалу м.Чернівців та історичного ареалу Садгора.

з/п

Види робіт Відсоток фінансування кошторисної вартості робіт з міського бюджету, % Відсоток фінансування кошторисної вартості робіт власників, користувачів, орендарів житлового і нежитлового фонду міста, % Примітка
1 2 3 4 5
1. Ремонт покрівель 70 30
2. Ремонт фасадів 70 30
3. Ремонт дверей та брам 70 30
4. Ремонт вікон 60 40
5. Ремонт балконів та балконних галерей 70 30
6. Реставрація пам’яток архітектури місцевого значення 90 10
7. Ремонт та гідроізоляція фундаментів і відмосток біля будинків 70 30

 

Для того, щоб прийняти дольову участь стосовно ремонту фасадів будівель мешканцям (користувачам) необхідно звернутися із заявою до департаменту житлово-комунального господарства міської ради в якій вони засвідчують свою згоду про прийняття дольової участі в ремонтних роботах. До заяви додається кошторис вартості ремонтних робіт. Крім того, мешканцям необхідно звернутися до ЦНАПу із заявою щодо виготовлення відділом охорони культурної спадщини паспорту оздоблення фасаду (термін виконання 10 роб.днів, послуга безкоштовна).

Щоб прийняти дольову участь стосовно ремонту вхідних дверей та брам будівель в історичних ареалах міста мешканцям (користувачам) необхідно звернутись до департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради із заявою, де також буде засвідчено згоду щодо прийняття дольової участі в ремонтних роботах столярних або металевих виробів. Департамент в свою чергу звертається до відділу охорони культурної спадщини щодо проведення спільного обстеження технічного стану об’єкта ремонту, підрядна організація виготовляє кошторис вартості робіт. В результаті між мешканцями, департаментом та підрядником укладається тристороння угода на виконання ремонтних робіт (при умові згоди мешканців щодо визначеної суми ремонту).Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter