Pозмір шрифта: Кольорова схема: Зображення: Міжбуквенний інтервал:
A A A
дрібний / середній / великий
Звичайна версія
Відкрите місто

Портал «Відкрите місто» створений для  взаємодії громадян, місцевих органів влади, комунальних підприємств, громадських об’єднань, благодійних фондів та бізнесу в процесі вирішення актуальних проблем громади та отримання необхідної інформації.

Для цього на сайті існують три розділи, користуватись якими, в повній мірі, можуть тільки зареєстровані користувачі:

  1. «Проблеми і рішення» - дає можливість створювати повідомлення про проблему, яке буде направлено у відповідну організацію для вирішення;
  2. «Офіційна інформація» - дає можливість дізнаватись про проведення офіційних заходів, перекриття руху транспорту, відключення води, світла, та інше у Вашому місті. Для зручностi користувач може підписатись на повідомлення цього розділу та отримувати їх на свою електронну пошту;
  3. «Корисні об’єкти» - карта міста, на яку користувачі порталу можуть наносити різного роду корисні об’єкти, як то: лікарні, школи, парковки, туристичні об’єкти, зони безкоштовного Wi-Fi, пункти прийому батарейок, інше.

 

Детальніше по кожному розділу:

«Проблеми і рішення». У цьому розділі громадяни можуть додавати повідомлення про проблему. Щоб створити повідомлення про проблему потрібно:

  1. Натиснути на кнопку «Повідомити» (під логотипом платформи «Відкрите місто»);
  2. Обрати розділ «Проблеми і рішення»;
  3. Обрати категорію(ї) проблеми;
  4. Поставити на карті точку, яка є місцем знаходження проблеми;
  5. Додати заголовок, описати суть проблеми, бажаний результат після вирішення, за бажанням додати фото чи відео проблеми. Натиснути «Відправити».

 

Після цього повідомлення потрапить на модерацію та буде опубліковано після перевірки на відповідність законам України та тематиці сайту.

Очікується, що після публікації, але не пізніше ніж на третій робочий день, відповідальний працівник визначеної організації прийме повідомлення в роботу, а згодом повідомить про  вирішення проблеми або закриє її, надавши пояснення, чому проблему зараз вирішити неможливо. Якщо автор повідомлення вважає, що проблему не вирішено, або вирішено не якісно, він має можливість повторно її відкрити, обґрунтувавши свої дії.

Якщо проблема закрита і повторно не відкрита протягом 25 днів, вона переноситься в архів. З архіву повторно відкрити повідомлення неможливо.

Усі зміни у вирішенні проблемного питання супроводжуються зміною статусу повідомлення (Відкрита, Прийнята, Закрита, Архівна) та видимі абсолютно для всіх. Автору та всім, хто підписався на відслідковування інформації щодо проблемного питання, на електронну пошту будуть приходити листи з інформацією про зміни в статусі, що відбулись.

З моменту публікації повідомлення про проблему стає публічним, і вся переписка між користувачами, працівниками організацій та установ стає видимою у коментарях, фіксується суть змін та час, коли це відбулось. Це сприяє відкритості та прозорості роботи органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств. Також це дає можливість більш об’єктивно оцінити якість роботи підрозділів міської влади.

 

«Офіційна інформація». Розділ наповнюється працівниками підрозділів міської ради. Повідомлення розділу «Офіційна інформація» розміщуються у загальній стрічці повідомлень та можуть містити інформацію про офіційні заходи в місті, перекриття вулиць, відключення води, світла, газу, оголошення, інше. Для зручності на платформі «Відкрите місто» реалізовано механізм підписки на цікаві для користувача теми повідомлень. Для цього Вам потрібно зайти у свій профіль та у вкладці «Підписки» обрати цікавий для Вас розділ та категорії, актуальна інформація буде автоматично надходити на електронну пошту. 

 

«Корисні об’єкти». Розділ наповнюється як працівниками підрозділів міської ради, так і мешканцями міста, та по суті є картою міста з позначеними різного роду установами, закладами, історичними та туристичними об’єктами, зонами вільного Wi-Fi та паркування, інше. Натиснувши на потрібний об’єкт, можна отримати інформацію про місце його розташування, графік роботи, контакти, інше. 

Дата Назва
Дата Назва
Запит на отримання публічної інформації
Статус:*
Прізвище, ім’я та по батькові:*
Загальний опис інформації, що запитується: *
Прошу надати мені відповідь у визначений законом термін: *
Введіть реквізити для відповіді: *
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НЕЕТИЧНУ ПОВЕДІНКУ, ДИСКРИМІНАЦІЮ АБО КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ

Прошу надати мені відповідь у визначений законом термін: *
оберіть файл для завантаження
завантажуйте файл максимум до 3 МБ та з розширенням файлу .doc, .docx, .xls, .pdf